Pasaulē darbojas daudzi inteneta naudas pārskaitīšanas pakalpojumi, lai cilvēki ērti, ātri un galvenais drosi varētu pārskaitīt savu naudu visā pasaulē, nosūtītu naudu draugiem vai veikt pirkumus interneta veikalos. Ppopulārākie naudas pārskaitīšanas pakalpojumi sniedzēji internetā noteikti ir trīs lielākie un ietekmīgākie uzņēmumi – Paypal, Transferwise un Skrill. Šoreiz informēsim jūs par Skrill jeb senāk pazīstamu arī kā Moneybookers.

Kas ir Skrill?

Skrill (iepriekšpazīstams, kā Moneybookers) ir starptautisks e-komercijas uzņēmums, kas ļauj maksājumus veikt, izmantojot internetu. Individuāliem lietotājiem, Skrill maksājumu sistēma piedāvā tiešsaistes depozīta kontu (e-maks) un zemu izmaksu, internetā balstītu alternatīvu tradicionālajām naudas pārsūtīšanas metodēm, piemēram, čekiem, naudas pārvedumiem un naudas pārskaitījumiem. Komersantiem, Skrill ļauj uzņēmumiem pieņemt tiešsaistes maksājumus: pa galvenajiām maksājumu kartēm, Skrill tiešsaistes kontiem un citām vietējām maksājumu metodēm.

skrill

Skrill maksājumu sistēma pieder un to vada Skrill Limited, Apvienotajā Karalistē esošs uzņēmums, reģistrēts kā Money Service Business Her Majesty's Revenue and Customs, un to regulē Finanšu Kontroles Iestāde un tas ir licencēts darboties Eiropas Savienībā.

Galvenās Skrill vērtības un vīzija

Skrill misija ir attīstīties un uzlabot maksājumus piekopjot šādas vērtības:

  • Globāla. Mēs piedāvājam universālus maksājumu risinājumus. Mūsu produkti ir pieejami jebkurā vietā un laikā, ikvienam un jebkurā ierīcē.
  • Vienkāršs un ērts. Mūsu piedāvājumus ir iedvesmojusi klienti. Mūsu produkti nodrošina vienkāršus maksājumus.
  • Uzticams un drošs. Drošība ir mūsu pamatprincips. Mūsu klientu uzticība ir nopelnīta.
  • Pārliecinošs. Augstākās kvalitātes inovācijas padara mūs par klientu vienīgo izvēli.

Vēsture

Moneybookers.com domēns pirmo reizi tika reģistrēts 2001 gada 17. jūnijā. 2001.gada 27,jūlijā uzņēmums ar nosaukumu Moneybookers Limited tika reģistrēts Apvienotajā Karalistē. moneybookers.com mājas lapā kopā ar tiešsaistes maksājumu sistēmu tika atvērta 2002. gada 1 aprīliī. Gandrīz 2 miljoni jaunie lietotāji reģistrēti Moneybookers pirmajos 1,5 darbības gados. 2008.gada 2.septembrī Moneybookers apgalvoja, ka strādā visās pasaules valstīs un apstrādā vairāk nekā 5,5 miljoni kontu.

2007.gada martā, Moneybookers iegādājās Investcorp Technology Partners par € 105.000.000 un no 2009.gada 9.martā, tas ir piedāvāts pārdošanai par £ 365,000,000.

2010.gada februārī, Sunday Times uzskaitīja Moneybookers par visstraujāk augošo privātā kapitāla balstīto uzņēmumu Apvienotajā Karalistē, pamatojoties uz peļņu. No 2012.gada maija uzņēmums lepojas ar 25 miljoniem klientu, tajā skaitā 120,000 tirgotāju kontu, tā maksājumu vārteju ir integrējuši vairāki pasaules tiešsaistes zīmoli, piemēram, Facebook, Skype un eBay.

2013 gada augustā CVC Capital Partners iegādājās Skrill par € 600m.

Nosaukuma maiņa

2011. gadā Moneybookers paziņoja, ka viņi nomainīs savz pakalpojuma nosaukumu uz Skrill.Pakalpojums nosaukums tika pabeigts 2013 gada vidū.

Apbalvojumi

Skrill iegūst Mobilo maksājumu risinājumu Gada balvu 2014. Ekspertu žūrija atzina, ka Skrill inovatīvās tehnoloģijas un modernā pieeja mobiliem maksājumiem nozīmē, ka tā ir spējīga piedāvāt produktus, kas virza ērtības uzņēmējiem un vienmērīgu, drošu un uzticamu interneta pieredzi saviem klientiem. Atšķirībā no Paypal un Tranferwise, Skrill ir lieliska viedtālruņa lietototne, kuru izmanto miljoniem visā pasaulē.

Kopsavilkumā var secināt, ka Skrill piedāvā ļoti ērtu, drošu un uz attīstību virzītu naudas pārskaitījumu un maksāšanas pakalpojumu, īpašu vērību pievēršot mobilo tālruņu vajadzību apmierināšanai, par ko ieguvis arī lielu apbalvojumu un atzinīgas atsauksmes no klientiem visā pasaulē. Skrill nozīmē vienmēr uzticamus naudas pārskaitījumus, nemitīgu tehnoloģiju un inovāciju uzlabošanu un zemas komisijas izmaksas gan uzņēmumiem, gan privātpersonām.