Pasaules ekonomikai attīstoties, starptautiskās bankas turpina vairot savus aktīvus. Un, ja neviena no vadošajām ekonomiskām nepiedzīvos krahu, šī paplašināšanās, visticamāk, turpināsies. Lai gan patlaban norit debates par to, kura ekonomika lielāka – Ķīnas vai ASV –, nav jautājumu par to, kurā valstī atrodas lielākās bankas. Banku sektora spēks un vara neapšaubāmi pārvietojas austrumu virzienā uz Ķīnu. Tikai divas no 10 lielākajām bankām pēc aktīvu skaita ir ASV bankas, kuras ierindojas sestajā un devītajā vietā. Tikmēr pārliecinošā vadībā ir Ķīnas bankas – Ķīna 10 lielāko banku topā ieņem četras augstākās pozīcijas.

Mūsdienās cilvēki, saskaroties ar naudu un tās darījumiem, vēlas, lai viņu nauda būtu, pirmkārt, droša un, otkārt, to būtu viegli pārsūtīt no viena punkta uz otru punktu. Cilvēki ir noguruši no banku pakalpojumiem, pārāk augstām komisijas maksām un valūtas nepatstāvīgo maiņas kursa neprognozējamību. Viņi vēlas veidu, kā bez maksas, ērti un galvenais ātri pārsūtit savus līdzekļus. Pateicoties internetam, mūsdienās pārsūtīt naudu ir ļoti vienkārši. Naudas pārsūtīšanā ir izveidots pilnīgi jauns un revolucionārs tiešsaistes uzņēmums. To sauc par Transferwise un tā radītāji ir tie paši cilvēki, kas izgudroja lielisko Skype lietojumprogrammatūru.

Šajā rakstā jūs uzzināsiet, kas ir Transferwise, kā tas strādā un kā to vērtē cilvēki visā pasaulē.

Kas ir Transferwise?

TransferWise ir vienādranga naudas pārskaitījumu pakalpojums, kuru 2011.gada janvārī izveidoja Kristo Käärmann un Taavet Hinrikus, kas atrodas Londonā.Komisijas maksa parasti ir 0,5%, un nauda tiek konvertēta pēc starpbanku likmes atšķirībā no uzņēmumiem, kuri izmanto prēmijas likmi.

Savā pirmajā gadā, darījumi caur TransferWise sasniedza 10 miljonus eiro. Transferwise pilnībā atbalsta 17 valūtas un vēl sešas darbojas uz "tikai pārsūtīt" pamata. Galvenais birojs atrodas Apvienotajā Karalistē.

Vienādranga uzņēmējdarbības modelī, naudu, kuru lietotājs sūta no savas valsts tiek samainīta ar naudu,kuru kāds cits tajā pašā valstī saņem.

Kā strādā Transferwise?

Naudas pārskaitīšana notiek starp izcelsmes un galamērķa valūtu un banku kontiem un cik daudz ir jāpārsūta. Sūtītāja vārds (vai vairāki, ja ir kopīgs konts), adrese un dzimšanas datums var tikt pieprasīts, lai atbilstu naudas atmazgāšanas apkarošanas noteikumiem. Kd tiek tiek iesniegti šie dati, nosūtītā un saņemtā nauda, valūtas kurss, Transferwise maksa un laiks, kad maksājums tiks izpildīts, tiks parādīti. Tad lietotājs maksā vai nu ar debetkarti vai bankas pārskaitījumu. Kopīgi ar lielākajiem finanšu uzņēmumiem, kredītkartes netiek pieņemtas, ņemot vērā to augsto maksu.

Naudas pārskaitījumi aizņem līdz četrām darba dienām vai vienu darba dienu ar "prioritātes maksājumu."

Uzņēmuma maksas ir € 1 vai 0,5% (kurš ir lielāks) vai līdzvērtīgs. Līdzvērtīgas maksas nozīmē UK£1, 5 PLN, 2 CHF, 10NOK, 10 SEK vai 10DKK. Maksas, ko iekasē tradicionālie tirgus dalībnieki, tostarp bankas var atšķirties no 10 EUR līdz 30 EUR vai vairāk, vai ietver minimālo pārskaitījuma summas, piemēram, 100 EUR līdz 500 EUR. Tas padara Transferwise izmantojamu mazākām summām. Viņu maksa ir zema, jo Transferwise smaina pārskaitījumu ar ar līdzvērtīgu pārskaitījuma summu pretējā virzienā, atšķirīga pieeja no bankas. TransferWise neparedz samaksu par universitāšu mācību maksu.

Tāpat kā visos pārskaitījumu pakalpojumos, sūtītājam ir jāzina galamērķa starptautiskais bankas konta numurs (IBAN), un, iespējams, SWIFT / BIC kods (kas identificē banku).Uzņēmums iesaka pārbaudīt tos ibancalculator.com, jo lietotāji ir mazāk pazīstami ar viņiem, nekā bankas numuriem savā valstī.

Transferwise atsauksmes visā pasaulē

Cilvēki pasaulē ļoti atzinīgi un labiem vārdiem izsakās par Transferwise pakalpojumiem, jo tas ir ērti un ātri, bez slēptām komisijas maksām un drošību un uzticamību. Slavenais uzņēmējs Ričards Brensons par ir investējis Transferwise 25 miljonus dolāru, jo uzskata, ka šis ir uzņēmums ar milzīgu potenciālu, kuram ir lielas iespējas augt un būt kā revolūcijai naudas pārskaitījumu veikšanai internetā. Transferwise ir visvienkāršākais un lētākais veids, kā jūs varat ērti un uzticami pārsūtīt savu naudu no jebkuras uz jebkuru vietu visā pasaulē.

Pasaulē darbojas daudzi inteneta naudas pārskaitīšanas pakalpojumi, lai cilvēki ērti, ātri un galvenais drosi varētu pārskaitīt savu naudu visā pasaulē, nosūtītu naudu draugiem vai veikt pirkumus interneta veikalos. Ppopulārākie naudas pārskaitīšanas pakalpojumi sniedzēji internetā noteikti ir trīs lielākie un ietekmīgākie uzņēmumi – Paypal, Transferwise un Skrill. Šoreiz informēsim jūs par Skrill jeb senāk pazīstamu arī kā Moneybookers.

Kas ir Skrill?

Skrill (iepriekšpazīstams, kā Moneybookers) ir starptautisks e-komercijas uzņēmums, kas ļauj maksājumus veikt, izmantojot internetu. Individuāliem lietotājiem, Skrill maksājumu sistēma piedāvā tiešsaistes depozīta kontu (e-maks) un zemu izmaksu, internetā balstītu alternatīvu tradicionālajām naudas pārsūtīšanas metodēm, piemēram, čekiem, naudas pārvedumiem un naudas pārskaitījumiem. Komersantiem, Skrill ļauj uzņēmumiem pieņemt tiešsaistes maksājumus: pa galvenajiām maksājumu kartēm, Skrill tiešsaistes kontiem un citām vietējām maksājumu metodēm.

skrill

Skrill maksājumu sistēma pieder un to vada Skrill Limited, Apvienotajā Karalistē esošs uzņēmums, reģistrēts kā Money Service Business Her Majesty's Revenue and Customs, un to regulē Finanšu Kontroles Iestāde un tas ir licencēts darboties Eiropas Savienībā.

Dzīvē ir situācijas, kad, lai arī tu strādā un tev ir regulāri ienākumi, tev pietrūkst naudas – lai iegādātos steidzamu lietu, apmaksātu rēķinus, palīdzētu tuviniekiem, vai vienkārši piepildītu sen kārotu sapni. Cilvēki jau kopš seniem laikiem, kopš, izgudrota nauda, ir izmantojuši ētru un ātru iespēju, kā tikt pie trūkstošas naudas. Šī iespēja ir naudas aizdevums jeb saukts arī par kredītu, ja lieto finanšu terminoloģiju. Turpmāk tekstā par to, kas ir aizdevums un kādi ir aizdevuma veidi.

Finansēs, aizdevums ir nauda, ko izsniedz viena puse uzņēmums (organizācija vai privātpersona) otrai pusei ar procentu likmi, ko apliecina ar notu, kurā precizēts, cita starpā, pamatsummas, procentu likmes un atmaksāšanas diena.Aizdevums ietver naudas pārdali uz laiku starp aizdevēju un aizņēmēju.

Aizņēmējs sākotnēji saņem vai aizņemas naudas summu no aizdevēja un tā pienākums to atmaksāt vai atmaksāt vienādu naudas summu aizdevējam vēlāk. Parasti nauda tiek atmaksāta regulāros maksājumos vai pa daļām - katra daļa ir tāda pati summa.

naudas23Aizdevumu parasti sniedz par noteiktu cenu, kas saukts arī par parāda procentu, kas dod stimulu aizdevējam iesaistīties aizdevuma izsniegšanā. Juridiskā aizdevumā, katrs no šiem pienākumiem un ierobežojumiem tiek izpildīts saskaņā ar līgumu, kurš var papildus aizņēmējam noteikt ierobežojumus, kas pazīstami kā aizdevuma līgumi. Lai gan šis raksts ir uz par naudas aizdevumiem, praktiski jebkara lieta var tikt aizdota.

Darbošanās, kā aizdevumu izsniedzējam ir viens no galvenajiem finanšu institūciju uzdevumiem. Citām iestādēm, parāda līgumu, piemēram, obligāciju izsniegšana ir tipisks finansējuma avots.