Naudas aizdevums. Lai vai kā, naudas aizdevums ir pieejams vairāk kā 10 ātro aizdevēju kompānijās kā arī Latvijā esošajās bankās.

credit24 Summa: no 50 līdz 3000 EUR. 
Maksimālais termiņš: Līdz 24 mēnešiem 
Pirmais kredīts tikai par 1 euro
Pirmā aizdevuma maksimālā summa - 500 EUR.
getcredit
ondo Summa: no 5 līdz 425 EUR.
Maksimālais termiņš: 30 dienas.
Pirmais kredīts tiek izsniegts bez maksas
Pirmais kredīts līdz 300 EUR bez maksas.
getcredit
vivus

Summa: no 50 līdz 1500 EUR.

Maksimālais termiņš: Līdz 24 mēnešiem.

getcredit
viasms-lv-logo Summa: no 1 līdz 500 EUR.
Maksimālais termiņš: 30 dienas.
Pirmais kredīts tiek izsniegts bez maksas
getcredit
crediton-lv-logo Summa: līdz 500 EUR.

Maksimālais termiņš: līdz 40 dienas.
Pirmais kredīts bez maksas

getcredit
smscredit-lv-logo Summa: no 5 līdz 425 EUR.
Maksimālais termiņš: 30 dienas.

Pirmais kredīts tiek izsniegts bez maksas

getcredit

lati

Cilvēki mēdz dalīties divās kategorijās – tie, kas ir ņēmuši aizdevumu un tie, kas to nekad nedarīs. Šoreiz runa būs par tiem, kas aizdevumus ir ņēmuši vai plāno to darīt. Ņemot vērā to, ka pastāv divu veidu kredītiestādes, tad šoreiz apskatīsim to, kādus naudas aizdevumus izsniedz nebanku kredītiestādes – ātrie aizdevēji un lombardi. Protams, vēl pastāv iespēja aizņemties no privātpersonām, taču, atklāti sakot tas ir diezgan riskants pasākums, jo šis aizdevējs var nebūt uzticams. Lai vai kā, naudas aizdevums ir pieejams vairāk kā 10 ātro aizdevēju kompānijās kā arī Latvijā esošajās bankās.

Ātrais naudas aizdevums

Naudas aizdevums internetā vai ar sms starpniecību ir ārkārtīgi populārs ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs – Eiropā, Skandināvijā, Amerikas Savienotajās Valstīs. Šos aizdevumus ir iespējams saņemt izmantojot aizdevēja interneta vietni, vai nosūtot aizdevējam vienkāršu īsziņu mobilajā tālrunī. Naudas aizdevums, ko var saņemt no šiem aizdevējiem ir mērāms no 1 lata līdz pat dažiem tūkstošiem latu un atmaksas termiņš ir no vienas dienas līdz dažiem gadiem. Šie ir tie kritēriji, kurus nosaka katrs aizdevējs atsevišķi, turklāt ir tādi aizdevēji, kuri piedāvā summu un atmaksas termiņu izvērtējot individuāli katra klienta kredītvēsturi un maksātspēju.

Bankas naudas aizdevums

Banka aizdevumus izsniedz personām ar zemāku procentu likmi, tādēļ bankas naudas aizdevumi ir daudz izdevīgāki par ātro kredītu kompāniju piedāvājumiem, taču, ņemot vērā to, ka pastāv dažādi stingrāki kritēriji, kā ātrajiem aizdevējiem, banku kredīts ne katram ir pieejams. Viena no galvenajām atšķirībām ir tā, ka bankām ir svarīgi izvērtēt rūpīgi klienta maksātspēju un aizdevuma atmaksas iespēju, jo bizness paliek bizness. Naudas aizdevums tiek izsniegt uz ilgāku laiku nekā ātrie aizdevumi, līdz ar to arī problēmas ar aizdevuma atmaksu ir mazākas.

Aizdevuma izmaksas

Jebkuram aizdevumam ir izmaksas. Respektīvi, tā ir maksa par pakalpojumu. Šā maksa atspoguļojas kā procentu maksājums, kas kopā ar pamatsummas atmaksu ir jāmaksā katru mēnesi. Kā jau minējām, aizdevuma izmaksas mēdz atšķirties. Bankas piedāvā daudz mazāku procentu maksājumu nekā ātrie aizdevēji. Tādējādi aizdevumu atmaksa ir salīdzinoši vienkāršāka un lētāka. Naudas aizdevums ātro kredītu sfērā var būt samērā dārgs. Parasti maksa par aizdevumu ir mērāma gandrīz 10% gadā no aizdevuma apmēra. Banku piedāvājumā procentu maksā nemēdz pārsniegt 3 - 5% gadā, nereti tie pat nesasniedz vienu procentu.

Saprotams, ka pirms aizdevuma ņemšanas rūpīgi apsver visus par un pret aizdevumam. Kā arī rūpīgi izvērtē to, kur aizdevumu ņemt – pie nebanku aizdevējiem vai bankās. Patiesībā to, kur ņemt aizdevumu ir jāizsver īpaši rūpīgi, lai nerastos dažādas problēmas aizdevuma apmaksai un veiksmīgāk varētu izbeigt kredītsaistības, kas mēdz būt liels slogs daudziem.