icredit-lv-logoIcredit ātrais kredīts dod iespēju aizņemties naudu līdz 200 latiem jau pirmajā reizē uz termiņu līdz pat vienam gadam. Šis ir viens no retajiem ātrajiem kreditētājiem, kas dod kredītbrīvdienu iespēju kad vien klients to vēlas. Aizdevumus piešķir personām no 21 – 60 gadu vecumam, kuriem ir patstāvīgi ienākumi un nav kavēti maksājumi citās kredītiestādēs. Izvērtējot katra klienta maksātspēju, tiek dota iespēja saņemt mazāku summu, ja prasītās summas apmērs pēc kreditora domām ir par lielu. Šis aizdevējs pašlaik nepiedāvā pirmo bezmaksas kredītu.

Kā pieteikties.

Šis ātrais kredīts, ka jau daudzi citi, piedāvā aizpildīt pieteikuma formu tiešsaistē, kurā jānorāda dažādi dati par sevi. Pieteikumi tiek izskatīti katru darba dienu no pulksten 9.30 – 17.30. Iespēja pieteikties aizdevumam pašlaik ir tikai Swedbank bankas klientiem, taču tuvākā nākotnē iespēja būs dota arī citu banku klientiem. Pēc pieteikuma izskatīšanas, klientam tiks ziņots par lēmumu un pozitīvas atbildes rezultātā, aizdevums tiks pārskaitīts uz bankas kontu dažu minūšu laikā.

Cik daudz varu saņemt?

Jau pirmajā reizē šis ātrais kredīts saviem klientiem piedāvā aizņemties naudas summu no 50 – 200 latiem. Vietnē www.icredit.lv var iepazīties ar atmaksas grafiku un ikmēneša maksu atkarībā no izvēlētās summas un termiņa. Turpat arī redzama kopējā atmaksas summa un procentu likme kāda tiek piemērota aizdevumam. Mēneša procentu likme ir 10%. Veicot ik mēneša maksājumus, tiek atmaksāta gan aizdevuma summa, gan komisijas maksa. Šie divi maksājumi veido kopējo atmaksas summu.

Citi nosacījumi un kontakti.

Ja Jums ir radušies jautājumi vai neskaidrības, tad droši varat sazināties ar Icredit klientu apkalpošanas centru, izmantojot tālruni vai e-pastu. Aizdevumam nav nepieciešama ne ķīla, ne galvotājs. Šis ātrais kredīts nedaudz atšķiras ar divām lietām – tas piešķir kredītbrīvdienas un tā reģistrācijas maksa ir nevis 1, bet 10 santīmi. Ikmēneša maksājumu ir iespējams atlikt pa 30 dienām pārskaitot pagarinājuma maksu, kas katram aizdevuma termiņam ir atšķirīga. Par pagarinājuma cenu var vairāk uzzināt kreditora interneta vietnē.