nordic-finance-logoAizdevums ar ļoti vienkāršu nosaukumu Ātrais, ir viens no tiem daudzajiem, kas pieejami Latvijas iedzīvotājiem. Aizdevējs saviem klientiem piedāvā aizņemties naudas summu no 15 – 250 latiem uz laiku līdz 30 dienām. Ātrais piedāvā arī ilgtermiņa aizdevumu, kuru dēvē par Iespēju kredītu. Iespēju kredīta minimālā summa ko aizņemties ir 300 lati, savukārt maksimālais atmaksas termiņš ir 36 mēneši.

Kā aizņemties?

Lai saņemtu aizdevumu no Ātrais.lv, nepieciešams aizpildīt pieteikuma formu tiešsaistē. Šīs procedūras ir kopīga visiem ātrajiem kredītiem. Arī šis ātrais kredīts pieteikumus izskata savā darba laikā un 15 minūšu laikā paziņo klientam par kredītkomisijas lēmumu īsziņas veidā. Pieteikumi tiek izskatīti sākot no 8.00 no rīta. Kredītkomisija var lūgt nosūtīt bankas konta izrakstu par pēdējiem 3 – 6 mēnešiem, lai pārliecinātos par spēju aizdevumu atmaksāt laicīgi, lai nerastos problēmas ar aizdevuma atmaksu.

Nosacījumi.

Šis ātrais kredīts, gluži tā pat kā lielākā daļa citu kredītu Latvijā, ir izvirzījuši kritērijus, kuriem ir jāatbilst klientam, kurš vēlas aizņemties naudu. Tātad klients nedrīkst būt jaunāks par 20 gadiem, jābūt patstāvīgai darba vietai un oficiāliem ienākumiem. Protams, klientam ir jābūt bankas kontam kādā no Latvijas bankām un mobilā tālruņa numuram. Kā arī nedrīkst būt kavēti citi maksājumi pie kreditoriem. Pirmajā reizē klients var aizņemties summu līdz 100 latiem, taču jau sākot ar nākošo aizdevumu 250 latus.

Akcija.

Arī šis ātrais kredīts neatpaliek no saviem konkurentiem un piedāvā dažādas vilinošas akcijas. Šoreiz ātrais kredīts piedāvā aizņemties naudu uz trim dienām bez komisijas maksas ne tikai jaunajiem, bet arī patstāvīgajiem klientiem. Tas ir pirmais šāda veida piedāvājums starp visiem Latvijā esošajiem ātrajiem kreditētājiem. Tiesa gan, šis piedāvājums zaudē šos bezmaksas nosacījumus brīdī, kad nolemjat aizdevumu nevis atmaksāt, bet pagarināt. Šāda veida akcijas un pārsteigumus šis ātrais kredīts saviem klientiem piedāvā bieži.

Lai arī cik vilinoši nebūtu ātro aizdevumu piedāvājumi, to, vai aizdevums tiešām ir nepieciešams, lūdzam izvērtēt piesardzīgi un atbildīgi, lai izvairītos no nepatīkamām situācijām, ja aizdevuma atmaksu nevar veikt termiņā.