greencredit-lv-logoGreencredit ātrais kredīts ir viens no tiem ātrajiem aizdevējiem, kurš saviem jaunajiem klientiem piedāvā pirmo aizdevumu saņemt bez maksas, respektīvi ar procentu likmi 0%. Pirmajā reizē Greencredit piedāvā aizņemties naudas summu līdz 150 latiem. Veiksmīgi atdodot turpmākos aizņēmumus, ceturtajā reizē kredītlimits tiek palielināts jau līdz 350 latiem. Klientam vienlaicīgi var būt tikai viens kredīts pie šī aizdevēja.

Kas var aizņemties?

Kā zināms, lielākā daļa aizdevēju ir izstrādājuši īpašus kritērijus pēc kuriem tiek izvērtēts vai klients ir atbilstošs aizdevuma saņemšanai vai nē. Viens no vadošajiem kritērijiem noteikti ir vecums – šis ātrais kredīts izsniedz aizdevumus personām no 21- 75 gadu vecumam. Vēl viens svarīgs noteikums ir tas, ka nedrīkst būt kavēti maksājumi pie citiem kreditoriem, kā arī persona, kura vēlas aizņemties, nedrīkst būt neviena parādnieku sarakstā. Vēl viens nosacījums klientiem ir bankas konts kādā Latvijas bankā un mobilā tālruņa numurs.

Pieteikšanās kredītam.

Pieteikties šim aizdevumam ir tik pat viegli cik lielākajai daļai citu Latvijā pieejamo ātro kredītu. Nepieciešams aizpildīt pieteikuma formu tiešsaistē vietnē www.greencredit.lv. Pēc pieteikuma aizpildīšanas, nepieciešams pārskaitīt vienu santīmu uz kreditora kontu, lai aizdevējs var uzzināt precīzu klienta konta numuru. Pēc tam, kad saņemts šis maksājums, kredītiestāde pieteikumu izskatīs dažu minūšu laikā un ar īsziņas palīdzību informēs klientu par lēmumu un pozitīvas atbildes rezultātā, aizdevuma summa dažu minūšu laikā tiks pārskaitīta uz klienta kontu.

Kad var aizņemties un kad atdot?

Kā jau lielākā daļa kredītiestāžu, arī šī pieteikumus izskata savā darba laikā –  darba dienās no 8.00 – 21.00 un brīvdienās no 10.00 –  18.00. Tie pieteikumi, kuri būs iesūtīti pēc darba laika, tiks izskatīti nākošās darba dienas sākumā. Ja ir radusies iespēja aizdevumu atmaksāt ātrāk, tad nevajag uztraukties – aizdevējs nerēķina soda procentus par to, ka kredīts atdots ātrāk. Gluži otrādi – aizdevējs paaugstina Jūsu kredītlimitu! Ja ir radušās finansiālas problēmas un aizdevumu nevarat atmaksāt, tad vienmēr pastāv iespēja to pagarināt.

Pirms izvēlies ņemt aizdevumu, izvērtē vai tas tiešām ir nepieciešams!