smscredit-lv-logoSmscredit ir viens no ātro kredītu priekšgājējiem Latvijā. Noteikti nebūs melots, ja apgalvosim, ka Smscredit ir reģistrēti lielākā daļa Latvijas ātro kredītu klienti. Šis ātrais kredīts ir pieprasītākais dēļ tā elastīgajiem noteikumiem un politikas. Lai saņemtu aizdevumu nav nepieciešama darba vietas izziņa vai bankas konta izraksts par ienākumu apmēru. Pirmais aizdevums tiek piedāvāts bez maksas, turklāt uzaicinot draugu lietot Smscredit pakalpojumus, saņemsi dāvanā 5 Ls!

Kā saņemt?

Lai nosūtītu pieteikumu aizdevumam, nepieciešams piereģistrēties vietnē www.smscredit.lv. Lai apstiprinātu reģistrāciju, nepieciešams aizdevēja nosūtīt reģistrācijas maksu viena santīma apmērā. Pēc reģistrācijas maksas saņemšanas saņemsi sms apstiprinājumu par reģistrēšanos. Tagad vari aizpildīt pieteikumu un gaidīt kredītkomisijas apstiprinājumu. Šis ātrais kredīts ir viens no pieejamākajiem starp visiem Latvijā piedāvātajiem ātrajiem aizdevumiem. Vēl pastāv iespēja reģistrēties ar sms palīdzību un vienkārši piezvanot. Pie esošā kredīta ir iespēja saņemt papildus summu, kas skaitās klāt jau esošajai summai.

Kas var aizņemties?

Lai arī Smscredit politika ir visai elastīga, tas nenozīmē, ka nepastāv nekādu ierobežojumu tam, kādas personas var saņemt aizdevumu. Klientam ir jāatbilst šādiem kritērijiem – nedrīkst būt jaunāks par 20 un vecāks par 75 gadiem; nedrīkst būt kavētu maksājumu pie citiem kreditoriem; nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā telefona pieslēgums. Lai saņemtu aizdevumu, šis ātrais kredīts nepieprasa ne ķīlu, ne galvotāju.

Cik daudz varu aizņemties?

Pirmajā reizē klienti var aizņemties līdz 200 latu lielu aizdevumu. Gadījumā, ja šī summa izrādījusies par maz, ir iespēja saņemt papildus summu ne mazāk par 20 latiem, klāt jau pie esošā aizdevuma. Ja pirmā aizdevuma atmaksa ir noritējusi veiksmīgi, tad nākošajā reizē ir iespēja saņemt jau 300 latu lielu aizdevumu, savukārt sākot ar trešo reizi aizdevuma summa, ko var saņemt, tiek palielināta līdz 400 latiem. Aizdevumi tiek izsniegti uz termiņu, kas nav ilgāks par 30 dienām. Kredītlimita palielināšanai ir nepieciešamas 7 dienas.

Pirms aizņemies, izvērtē savas spējas aizdevumu atmaksāt laicīgi, lai izvairītos no parādiem.