mogo-lv-logoSteidzami nepieciešama nauda, taču neviens no ātrajiem kreditoriem nav pieejams un bankas operācijas ir pārāk ilgas? Ja Tev pieder auto, ir lieliska alternatīva – ātrais kredīts pret auto ķīlu vienas dienas laikā. Turklāt ar automašīnu var droši turpināt braukt! Šis ātrais aizdevums ir pieejams gan internetā, gan klātienē mogo.lv birojā.

Kas jādara, lai aizņemtos?

Lai saņemtu naudu no mogo.lv, ir nepieciešams aizpildīt pieteikumu internetā, klātienē mogo.lv ofisā Rīgā vai Daugavpilī vai piesakot aizdevumu telefoniski. 30 minūšu laikā kredītkomisija izvērtēs tavu pieteikumu un sazināsies ar Tevi, lai paziņotu par savu lēmumu. Pozitīvas atbildes rezultātā, jādodas uz tuvāko CSDD filiāli, lai auto noformētu kā ķīlu un jāgaida nauda savā bankas kontā.

Aizdevuma veidi.

Šis aizdevējs piedāvā 3 dažādu veidu aizdevumus:

  • Ātrais kredīts pret auto – ieķīlā savu automašīnu, saņem par to naudu un turpini ar to braukt!
  • Ātrais kredīts auto iegādei – izvēlies auto, ko vēlies pirkt, piesakies aizdevumam, pozitīvas atbildes rezultātā, saņem finansējumu jaunas mašīnas iegādei līdz pat 90% no vērtības. Samaksā pirmo iemaksu, vismaz 10% vērtībā, pārreģistrē auto uz sava vārda un brauc ar savu jauno auto.
  • Ātrais kredīts autogāzes iekārtai – ja esi vienmēr vēlējies braukt ekonomiskāk, tad mogo.lv palīdzēs arī šādā gadījumā. Izveido pieteikumu, komisija to izskatīs un pusstundas laikā ar tevi sazināsies. Pozitīvas atbildes rezultātā, saņem naudu un dodies pie auto pārbūvētājiem un turpmāk brauc ekonomiskāk!

Citi nosacījumi.

Šis aizdevums ir pieejams visiem auto īpašniekiem, kuru auto nav vecāks par 20 gadiem. Automašīnai ir jābūt obligāti OCTA apdrošināšanai, taču, ja tas ir dārgāks par 30000 Ls arī KASKO apdrošināšanai. Šis ātrais kredīts ir pieejams arī tad, ja aizņēmējam ir arī citas kredītsaistības, taču aizdevums netiks piešķirts, ja par auto, ko vēlies ieķīlāt, ir pirkts līzingā un tiek veikts ikmēneša maksājums.

Kā atmaksāt?

Aizdevumu droši vari atmaksāt pirms termiņa bez jebkādiem soda procentiem un citām sankcijām. Ja radušās problēmas ar aizdevuma atmaksu, ir iespēja pagarināt atmaksas termiņu. Ja auto tiek nozagts vai ar to notiek nelaime, aizdevējs sazināsies ar apdrošināšanas kompānijām, lai risinātu šo situāciju.