vivusLīdzās daudziem ātrajiem kreditoriem, kas saviem klientiem piedāvā aizņemties dažādas naudas summas uz laiku līdz vienam mēnesim, ir arī tādi, kas piedāvā aizņemties naudu uz lielāku laika posmu – līdz pat vairākiem gadiem. Šis kreditors savus pakalpojumus piedāvā personām no 20 – 75 gadu vecumam.

Kā aizņemties no Vivus.lv?

Lai aizņemtos naudas summu ir nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu, kuru kredītkomisija izskatīs 15 minūšu laikā un nosūtīs jums sms ziņojumu par lēmumu. Pirms tam nepieciešams pārskaitīt vienu santīmu uz aizdevēja kontu, lai kreditors uzzinātu Jūsu bankas konta numuru. Pieteikumā ir nepieciešams norādīt dažādus datus par sevi un vēlamo aizdevuma summu. Pozitīvas atbildes gadījumā, vēlamā naudas summa tiks pārskaitīta uz aizdevuma ņēmēja kontu 15 minūšu laikā.

Cik daudz var aizņemties?

Šis ātrais kredīts, saviem klientiem piedāvā naudas summu līdz 200 latiem, aizņemoties pirmo reizi. Vivus nepiedāvā saviem klientiem pirmo aizdevumu bez maksas, tādēļ kredīta izskatīšanas un piešķiršanas maksa tiks pieskaitīta kopējam rēķinam. Šī summa tiek aprēķināta procentuāli no aizdevuma kopējā apmēra. Ja pirmais aizdevums apmaksāts veiksmīgi, tad summa, kādu var aizņemties nākamajā reizē palielina. Parasti šī summa tiek palielināta pa 100 latiem.

Pagarināšana un ikmēneša maksājums.

Šis ātrais kredīts ir izdevīgs gadījumos, ja ir zināms, ka, piemēram, 200 latu aizdevumu nevarēs atdot pēc mēneša un pagarināšana nav izdevīga. Aizņemoties šo ātro kredītu, ir jāmaksā mēneša maksa katru mēnesi tik ilgi, uz cik ilgu laiku ir aizdevums paņemts. Ir iespējams arī aizdevuma ikmēneša maksājumu atlikt par vienu mēnesi, tādēļ šis ātrais kredīts ir izdevīgs. Taču, jo uz ilgāku laika posmu aizdevums paņemts, jo lielāka ir kopēja aizdevuma atmaksas summa. Ja maksājums ir kavēts, tiek uzskaitīti soda procenti.

Bonusi

Vivus.lv saviem klientiem piedāvā bonusu sistēmu – par katru uzaicināto draugu, kurš aizņemas, kreditors klientam pārskaita piecu latu dāvanu. Vivus.lv arī piedalās dažādu pasākumu sponsorēšana un citāda veida atbalstīšanā. Taču aicinām pirms aizdevuma pieteikuma pildīšanas, izvērtēt to vai aizdevumu varēs laicīgi atmaksāt.