sohoSohoCredit ātrais kredīts ir viens no tiem kas ir pieejams Latvijas iedzīvotājiem dažādās situācijās, kad ir nepieciešama kāda konkrēta naudas summa, kas nepieciešama lielāka pirkuma veikšanai vai citiem neparedzētiem izdevumiem. Aizdevums ir pieejams bez ķīlas un galvojuma.

Kā kļūt par SohoCredit klientu?

Ja esat izvēlējies kļūt par SohoCredit klientu un aizņemties naudu no tieši šī kreditora, ir nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu, kurā jāsniedz neliela informācija par sevi un jāpārskaita aizdevējam 1 santīms, lai varētu identificēt bankas kontu uz kuru jāpārskaita aizdevuma summa. Pieteikumi tiek pieņemti 7 dienas nedēļā un 24 h dienā, taču naudas pārskaitījumi tiek veikti darba dienās no plkst. 8.00 – 22.00 un brīvdienās un svētku dienās no 9.00 – 21.00.

Kādiem kritērijiem jāatbilst, lai kļūtu par klientu?

Lai aizņemtos naudu no SohoCredit, aizņēmējam jāatbilst šādiem kritērijiem: nedrīkst būt kavēti citi maksājumi pie citiem kreditoriem, jābūt stabiliem ienākumiem, lai aizdevumu varētu atmaksāt, jābūt Latvijas pilsonim, jābūt aktīvam tālruņa numuram pie kāda no Latvijas operatoriem. Šie arī ir galvenie kritēriji pēc kuriem tiek vērtēts tas vai aizdevums tiks piešķirts vai noraidīts. Kā jau daudziem citiem aizdevējiem Latvijā, šie noteikumi nav atšķirīgi. Konkrētu vecumu aizdevējs nav minējis, taču tas noteikti ir līdzīgs vairumam citu aizdevēju izvirzītajiem kritērijiem, kas svārstās no 20 – 65 vai 70 gadiem.

Cik daudz es varu aizņemties?

Šis ātrais kredīts saviem klientiem piedāvā dažādas summas, ko iespējams aizņemties. Jaunajiem klientiem tiek piedāvāts aizdevums līdz 150 latiem. Otro reizi aizņemoties ir iespējams saņemt aizdevumu līdz pat 200 latiem, bet trešajā reizē 250 latu. Sākot ar ceturto reizi, aizņēmējam ir pieejama summa līdz pat 350 latiem. Šie noteikumi funkcionē tikai tad, ja iepriekšējie aizdevumi no SohoCredit ir veiksmīgi atmaksāti un nav radušās parādsaistības, kurās jāiejaucas parādu piedziņas kompānijām.

Ja ir radusies nepieciešamība pēc ātrā  kredīta, aicinām šo lēmumu pārdomāt divreiz, lai nerastos problēmas aizdevumu apmaksāt, tādējādi radot problēmas sev un aizdevējam.