minicredit logoŠis ātrais kredīts ir viens no tiem, kas Latvijas iedzīvotājiem ir pieejams jau daudzus gadus. Pie šī aizdevēja pirmais aizdevums ir pieejams ar 0% likmi, kas nozīmē, ka atdot vajadzēs tik cik aizņēmies un ne santīmu vairāk. Turpmāka jiem aizdevumiem tiek piemērota procentu maksa par aizdevuma piešķiršanu. Minicredit darba laiks ir katru dienu – darba dienās no 8.00 – 22.00 un brīvdienās no 10.00 – 18.00. Nauda klienta kontā tiek ieskaitīta 15 minūšu laikā.

Kā aizņemties?

Lai aizņemtos no Minicredit, tā pat kā vairumam citu ātro kredītu, ir nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu. Tajā jānorāda informācija par sevi un dažādi sensitīvie dati, lai aizdevējs varētu pārliecināties par to, vai persona, kas aizdevumu pieprasa ir īsta. Aizpildot pieteikumu tiek lūgts pievienot savu konta izrakstu par pēdējiem trim mēnešiem, lai pārliecinātos par klienta spēju aizdevumu atmaksāt. Tālāk notiek standarta procedūra ar santīma pārskaitīšanu un atliek vien gaidīt komisijas lēmumu. Aizņemties var gan ar interneta, gan sms starpniecību.

Cik daudz varu aizņemties?

Pirmajā reizē aizņemoties, šis ātrais kredīts ir īpaši izdevīgs, jo piedāvā pirmo aizdevumu saņemt pilnīgi bez maksas. Taču jaunajiem klientiem ir noteikts aizņemšanās limits – 100 latu. Pēc tam, kad šī summa ir veiksmīgi atmaksāta, kredītlimits tiek paaugstināts un patstāvīgajiem klientiem ir pieejama aizdevuma summa līdz pat 300 latiem. Pirms aizņemies, neaizmirsti izvērtēt savas spējas aizdevumu laicīgi atmaksāt, lai nerastos liekas problēmas un aizdevējam nevajadzētu vērsties pēc palīdzības dažādās parādu piedziņas kompānijās.

Citi aizņemšanās nosacījumi.

Minicredit kredītu var saņemt personas, kurām ir patstāvīgi ienākumi, bankas konts kādā no Latvijas bankām. Aizņēmējs nedrīkst būt jaunāks pa 20 un vecāks pa 72 gadiem. Šis aizdevējs piedāvā bonusu sistēmu – uzaicini draugu, kurs aizņemas, un savā bankas kontā saņem dāvanu – 5 latus! Šādu taktiku izmanto daudzi populārākie aizdevēji, lai veicinātu jaunu klientu plūsmu un esošo klientu lojalitāti. Šis ātrais kredīts nepiedāvā aizņemties papildsummu. Tas nozīmē, ka vienam lietotājam var būt tikai viens aktīvs aizdevums.