latcredit-logoLatvijā ir pieejami vairāk kā 10 dažādi ātrie aizdevumi, šoreiz apskatīsim vienu no tiem Latcredit. Šo kredītu piedāvā Akciju Sabiedrība Lateko līzings un tā noteikumi ir līdzīgi lielākajai daļai citu aizdevēju izvirzītājām prasībām, lai klients varētu saņemt aizdevumu.

Kā saņemt aizdevumu?

Lai saņemtu Latcredit ātro kredītu ir nepieciešams atbilst vien dažiem punktiem – ir jābūt patstāvīgam Latvijas iedzīvotājam, nedrīksti būt jaunāks par 20 un vecāks par 65 gadiem, jābūt regulāriem ienākumiem, kas ļautu laicīgi un veiksmīgi aizdevumu atmaksāt. Protams neiztikt bez aktīva telefona numura un noteikti pozitīvas kredītvēsturi, respektīvi, nedrīkst būt kavēti citu kredītu maksājumi. Pēc pieteikuma aizpildīšanas (pirmo reizi) tiks lūgts pārskaitīt 1 santīmu, lai aizdevējs varētu uzzināt kontu uz kuru pārskaitīt aizdevumu.

Darba laiks

Latcredit ātrais kredīts, tā pat kā lielākā daļa citu aizdevēju, pieteikumus pieņem 24 stundas diennaktī visu nedēļu. Ja pieteikums tiks nosūtīts ārpus kreditora darba laika, tas tiks izskatīts no rīta, līdz ko kredītiestāde uzsāks savu darba dienu. Lateko aizdevumu ir iespējams saņemt katru darba dienu no pulksten 8.00 – 22.00 un nedēļas nogalēs, svētku dienās un citās brīvdienās no pulksten 10.00 – 18.00. Visus jautājumus un neskaidrības vari uzzināt kontaktējoties ar aizdevēju izmantojot Skype, tālruni un e-pastu.

Cik daudz naudas es varu aizņemties?

Šis ātrais kredīts saviem klientiem piedāvā noteiktas naudas summas, kuru lielums ir atkarīgs no tā, cik lojāls klients ir aizdevējam. Jaunajiem klientiem ir iespēja aizņemties naudas summu līdz 150 latiem. Otrajā reizē limits tiek palielināts un klientiem tiek piedāvāta summa līdz 200 latiem. Trešajā reizē var aizņemties līdz 250 latiem, bet sākot no ceturtās reizes tiek uzstādīta maksimālā summa, kas pieejama – 350 lati.

Pēc pieteikuma aizpildīšanas, 15 minūšu laikā  uzzināsi kredītkomisijas lēmumu par to vai kredīts ir piešķirts vai nē. Ja komisijas lēmums būs pozitīvs, tad naudu savā bankas kontā vari gaidīt jau pēc 15 minūtēm, taču, ja tas ir negatīvs, tad diemžēl, nāksies vērsties pie cita aizdevēja.