icredit-lv-logoIcredit ātrais kredīts dod iespēju aizņemties naudu līdz 200 latiem jau pirmajā reizē uz termiņu līdz pat vienam gadam. Šis ir viens no retajiem ātrajiem kreditētājiem, kas dod kredītbrīvdienu iespēju kad vien klients to vēlas. Aizdevumus piešķir personām no 21 – 60 gadu vecumam, kuriem ir patstāvīgi ienākumi un nav kavēti maksājumi citās kredītiestādēs. Izvērtējot katra klienta maksātspēju, tiek dota iespēja saņemt mazāku summu, ja prasītās summas apmērs pēc kreditora domām ir par lielu. Šis aizdevējs pašlaik nepiedāvā pirmo bezmaksas kredītu.

Kā pieteikties.

Šis ātrais kredīts, ka jau daudzi citi, piedāvā aizpildīt pieteikuma formu tiešsaistē, kurā jānorāda dažādi dati par sevi. Pieteikumi tiek izskatīti katru darba dienu no pulksten 9.30 – 17.30. Iespēja pieteikties aizdevumam pašlaik ir tikai Swedbank bankas klientiem, taču tuvākā nākotnē iespēja būs dota arī citu banku klientiem. Pēc pieteikuma izskatīšanas, klientam tiks ziņots par lēmumu un pozitīvas atbildes rezultātā, aizdevums tiks pārskaitīts uz bankas kontu dažu minūšu laikā.

nordic-finance-logoAizdevums ar ļoti vienkāršu nosaukumu Ātrais, ir viens no tiem daudzajiem, kas pieejami Latvijas iedzīvotājiem. Aizdevējs saviem klientiem piedāvā aizņemties naudas summu no 15 – 250 latiem uz laiku līdz 30 dienām. Ātrais piedāvā arī ilgtermiņa aizdevumu, kuru dēvē par Iespēju kredītu. Iespēju kredīta minimālā summa ko aizņemties ir 300 lati, savukārt maksimālais atmaksas termiņš ir 36 mēneši.

Kā aizņemties?

Lai saņemtu aizdevumu no Ātrais.lv, nepieciešams aizpildīt pieteikuma formu tiešsaistē. Šīs procedūras ir kopīga visiem ātrajiem kredītiem. Arī šis ātrais kredīts pieteikumus izskata savā darba laikā un 15 minūšu laikā paziņo klientam par kredītkomisijas lēmumu īsziņas veidā. Pieteikumi tiek izskatīti sākot no 8.00 no rīta. Kredītkomisija var lūgt nosūtīt bankas konta izrakstu par pēdējiem 3 – 6 mēnešiem, lai pārliecinātos par spēju aizdevumu atmaksāt laicīgi, lai nerastos problēmas ar aizdevuma atmaksu.

Nosacījumi.

Šis ātrais kredīts, gluži tā pat kā lielākā daļa citu kredītu Latvijā, ir izvirzījuši kritērijus, kuriem ir jāatbilst klientam, kurš vēlas aizņemties naudu. Tātad klients nedrīkst būt jaunāks par 20 gadiem, jābūt patstāvīgai darba vietai un oficiāliem ienākumiem. Protams, klientam ir jābūt bankas kontam kādā no Latvijas bankām un mobilā tālruņa numuram. Kā arī nedrīkst būt kavēti citi maksājumi pie kreditoriem. Pirmajā reizē klients var aizņemties summu līdz 100 latiem, taču jau sākot ar nākošo aizdevumu 250 latus.