Ātrie kredīti bez darba vietas ir pieejams, jo darba vietu nav iespējams izkontrolēt. Ienāc un apskati ātros kredītus bez darba vietas, lai aizņemtos ātrāk.

credit24 Summa: no 50 līdz 3000 EUR. 
Maksimālais termiņš: Līdz 24 mēnešiem 
Pirmais kredīts tikai par 1 euro
Pirmā aizdevuma maksimālā summa - 500 EUR.
getcredit
latcredit-lv-logo Summa: no 50 līdz 500 EUR.
Maksimālais termiņš: 30 dienas.
Pirmais kredīts tiek izsniegts bez maksas
Pirmais kredīts līdz 250 EUR bez maksas.
getcredit
crediton-lv-logo Summa: līdz 500 EUR.

Maksimālais termiņš: līdz 40 dienas.
Pirmais kredīts bez maksas

getcredit
viasms-lv-logo Summa: no 1 līdz 500 EUR.
Maksimālais termiņš: 30 dienas.
Pirmais kredīts tiek izsniegts bez maksas
getcredit

 

Latvijā darbojas vairāk kā 10 ātro kredītu izsniegšanas firmas, no kurām daļa sevi pozicionē kā draudzīgu jebkuram sabiedrības slānim, arī tam, bez pašreizējas darba vietas. To vai šādi kredīti tiešām tiek piešķirti var izmēģināt jebkurš, kas vēlas. Laikā, kad ātrie aizdevumi kļuva populāri, aizdevēji paļāvās uz klienta goda vārda un ticēja, ka aizdevumi tiks laikā atmaksāti. Mainoties ekonomiskajai situācijai pasaulē, finanšu krīze skāra arī Latvijā un treknajos gados aizņemtās naudas summas kļuva aiz vien grūtāk atmaksāt. Uz to noreaģēja arī ātro aizdevēju sfēra, jo problēmas ar aizdevumu atmaksu skāra arī šo lauciņu. Ātro kredītu piedāvātāji sāka lūgt klientiem uzrādīt darba vietu un oficiālo ienākumu lielumu, lai varētu nodrošināties pret lieliem zaudējumiem.

Aizdevēji Latvijā

nodarbinatibas valsts agenturaPašlaik Latvijas tirgū apgrozās vairāki ātrie aizdevēji, kas joprojām sevi pozicionē kā aizdevējus, kas saviem klientiem nelūdz uzrādīt darba vietu un oficiālo ienākumu līmeni. Taču, lai cik ļoti tagad nesapriecātos tie, kam nepieciešama kāda naudas summa, ko spētu atmaksāt, taču pašlaik ienākumi nav oficiāli, šos kredītu pieteikumus izskata kredītkomisija, kas lēmumu pieņem balstoties no informācijas dažādās citās vietnēs, kurās ir informācija par klienta kredītsaistībām. Aizdevējs, lai nodrošinātos pret to, ka aizdevums tiks atmaksāts, var lūgt klientam atsūtīt bankas konta izrakstu par dažādiem termiņiem, piemēram, 3 mēneši vai pusgads. Kredīti bez darba vietas tiek piedāvāti jebkurai personai.

Lombardi

Jā, arī lombardi skaitās kredītiestādes, kas izsniedz aizdevumus. Lai arī lielākoties lombardos darbojas ķīlas princips, tajos ir iespējams arī saņemt ātro aizdevumu, bez ķīlas, taču ir jāaizpilda pieteikums, kurā nepieciešams uzrādīt darba vietu un ienākumu apmēru. Kredītkomisijas lēmums pārsvarā būs pozitīvs, jo, ja arī aizdotā summa netiks laikā atmaksāta, aizdevējs nopelna ar to, ka piedāvā aizdevumu pagarināt neierobežotu skaitu reižu. Arī mantas ķīla skaitās kā aizdevums bez darba vietas, jo lombards tādējādi nodrošinās pret zaudējumiem, jo, ja aizdevējs laikā neizpērk preci, tā nonāk lombarda īpašumā un to var realizēt tālāk un pat nopelnīt, jo lombarda piedāvātā summa par ķīlu vienmēr būs zemāka par to, kāda būs tās cena, ja prece netiks izpirkta.

Riski

Ņemot kredītu un zinot to, ka darba pašlaik nav kā arī nav pietiekami lieli ienākumi, lai aizdevumu atmaksātu laicīgi, aicinām izvērtēt to vai aizdevums tiešām ir nepieciešams un naudas līdzekļus nav iespējams sagādāt kur citur. Ja tiek kavēta aizdevuma atmaksas, sāk krāties līgumsods, kas var dubultot atgriežamo summu un radīt liekas problēmas gan aizdevējam, gan klientam, jo tie ir lieki izdevumi, kas jāatmaksā jau tā maksātnespējīgajam klientam, turklāt summas nav no tām mazākajām. Tādēļ, ne tikai mēs, bet arī aizdevēj aicinām rūpīgi apsvērt visus par un pret aizdevuma ņemšanai, lai kredīti bez darba vietas nekļūtu par lielu problēmu.