Izvēlēties labāko ātrā kredīta piedāvājumu. Zemāk atradīsiet populārākās kompānijas Latvijā, kas nodarbojas ar ātro kredītu izsniegšanu un īsu aprakstu par to sniegtajiem pakalpojumiem. Lai saņemtu kredītu, klikšķiniet uz pogas „saņemt kredītu”. Kreditus.lv apmeklētāji var izvēlēties sev pieņemamu kredītu uzņēmumu saskaņā ar termiņiem un aizdevuma lielumu. Saņemiet aizdevumu vai kredītu no 1 LVL līdz 10 000LVL.

credit24 Summa: no 50 līdz 3000 EUR. 
Maksimālais termiņš: Līdz 24 mēnešiem 
Pirmais kredīts tikai par 1 euro
Pirmā aizdevuma maksimālā summa - 500 EUR.
getcredit
latcredit-lv-logo Summa: no 50 līdz 500 EUR.
Maksimālais termiņš: 30 dienas.
Pirmais kredīts tiek izsniegts bez maksas
Pirmais kredīts līdz 250 EUR bez maksas.
getcredit
vivus

Summa: no 50 līdz 1500 EUR.

Maksimālais termiņš: Līdz 24 mēnešiem.

getcredit
viasms-lv-logo Summa: no 1 līdz 500 EUR.
Maksimālais termiņš: 30 dienas.
Pirmais kredīts tiek izsniegts bez maksas
getcredit
crediton-lv-logo Summa: līdz 500 EUR.

Maksimālais termiņš: līdz 40 dienas.
Pirmais kredīts bez maksas

getcredit
smscredit-lv-logo Summa: no 5 līdz 425 EUR.
Maksimālais termiņš: 30 dienas.

Pirmais kredīts tiek izsniegts bez maksas

getcredit
ondo Summa: no 5 līdz 425 EUR.
Maksimālais termiņš: 30 dienas.
Pirmais kredīts tiek izsniegts bez maksas
Pirmais kredīts līdz 300 EUR bez maksas.
getcredit

 

Kas var saņemt aizdevumu internetā?

Kredītu internetā var saņemt pilngadīgie Latvijas Republikas pilsoņi un ārzemnieki, kam ir Latvijas uzturēšanas atļauja un nepārtraukti, pastāvīgi ienākumi. Uzņēmums, kas izsniedz kredītus līgumā var norādīt citus papildu nosacījumus par vecumu vai ienākumu lielumu.

Kas ir nepieciešams, lai saņemt aizdevumu internetā?

Nepieciešams personīgais konts bankā un kaut viens cents reģistrācijas apstiprināšanai, tā tiek identificēts, ka konkrētais konts tiešām pieder kredītu pieprasāmai personai. Daži uzņēmumi pieprasa arī mobilā tālruņa numuru, lai pēc vajadzības varētu sazināties un precizēt radušos apstākļus un nākotnē tālruņa numuru izmantot, kā identifikācijas līdzekli, izsniedzot kredītu.

Vai mani var apmanīt un aprēķināt lielākus procentus?

Mazo patēriņa kredītu izsniedzēju darbību reglamentē ES direktīva NR: 2008/48/EK un Latvijas Republikas tiesību akti, kas paredz maksimālo gada procentu likmi..

Vai Kreditus.lv izsniedz kredītus?

Kreditus.lv mājas lapā aizdevumi, kredīti vai citi finanšu pakalpojumi netiek sniegti. Kreditus.lv veic starpnieka lomu starp kredīta devēju un kredīta nemēju. Mājas lapā vienmēr tiek sniegta precīza un patiesa informācija par uzņēmumiem, kas izsniedz kredītus un aizdevuma nosacījumiem, ja lapā tiek publicēta informācija, kas neatbilst īstumam, tā skaitās par drukas kļūdu. Atklājot nepatiesu informāciju, sazinieties ar mājas lapas administrāciju un mēs īsākā, sapratīgā laika periodā atjaunosim informāciju.

Domājams, ka neviens no mums nenoliegs faktu, ka ir bijušas reizes, kad makā svilpo vējš, bet līdz algas dienai ir palikušas pāris dienas vai pat nedēļa. Turklāt ņemot vērā  to, ka mūsdienās bez naudas neiztikt, ir nepieciešama kāda alternatīva, ja draugi vai radinieki nevar palīdzēt, aizdodot kādu konkrētu naudas summu. Pēdējā laikā ārkārtīgi populāri ir kļuvuši dažādi ātrie kredīti, kuri pēdējo gadu laikā ir uzradušies tik daudz, kā sēnes pēc lietus.

Kādi kredīti tiek piedāvāti?

Pašlaik Latvijas iedzīvotājiem tiek piedāvāti dažādiātrie kredīti sākot no tādiem, kas tiek izsniegti uz laika posmu līdz 30 dienām, gan tādi, kas aizdevumu piedāvā uz krietni ilgāku termiņu – līdz pat diviem vai trim gadiem. Tātad varam secināt, ka šos aizdevumus varam iedalīt īstermiņa un ilgtermiņa aizdevumos. Izvēle nudien ir plaša – Latvijā pašlaik ir pieejami aptuveni 15 dažādi ātrie kredīti, kuri atšķiras ne vien ar piedāvātajiem termiņiem, bet arī procentu likmēm, tādējādi, klientam pirms tam vajadzētu izvērtēt visus par un pret aizdevuma ņemšanai, lai izvēlētos sev piemērotāko un ērtāko aizdevēju. Pēdējā laikā ātros kredītus piedāvā arī dažādi lombardi.

Ātrais kredīts pret auto ķīlu.

Starp visiem ātro aizdevumu kompāniju piedāvājumiem, varam atrast arī tādus, kuri piedāvā lielākas vai mazākas naudas summas, kuras var saņemt pret sava auto kā ķīlu, turklāt ar šo ieķīlāto auto varam turpināt braukt. Šis aizdevuma veids lieti noderēs tiem, kuri dažādu iemeslu dēļ nevar saņemt aizdevumu bez ķīlas un viņiem pieder automašīna. Arī šis process salīdzinājumā ar banku piedāvātajiem aizdevumiem ir ātrāks un vienkāršāks.

Ilgtermiņa ātrie kredīti.

Līdzās tām kompānijām, kuras piedāvā aizņemties naudu uz laiku līdz vienam mēnesim vai 45 dienām, ir atrodamas arī tādas, kas saviem klientiem piedāvā aizdevumu uz daudz garāku laika posmu – līdz pat trim gadiem. Arī šie aizdevumi atšķiras: ir tādi, kas aizdevumus piešķir bez darba vietas, un ir tādas kompānijas, kurām nepieciešams pārliecināties par kredīta ņēmēja iespējām aizdevumu atmaksāt, respektīvi, par to, vai klientam ir patstāvīgi ienākumi un nesabojāta kredītvēsture.

Pagarināšanas iespējas.

Atšķirībā no banku piedāvātajiem aizdevumiem, ātro kredītu atmaksas termiņu var pagarināt. Pagarināšanas termiņus nosaka aizdevējs, taču tie lielākoties ir visai līdzīgi –  minimālais pagarināšanas termiņš lielākajai daļai aizdevēju ir nedēļa, un maksimālais – 30 dienas. Lielākoties, aizdevēji piedāvā aizdevumu pagarināt neierobežotu reižu skaitu, taču ir arī aizdevumu kompānijas, kas šai iespējai ir noteikušas limitu. Par to, kāda ir aizdevēja nostāja pagarināšanas jautājumā, noteikti iesakām izpētīt pirms aizdevuma pieteikuma aizpildīšanas.

Cik daudz var aizņemties?

kreditiProtams, viens no galvenajiem faktoriem, pēc kā  izvēlas sev piemērotu ātro aizdevumu, ir summa, kāda tiek piedāvāta aizņemoties pirmo reizi. Lielākoties šī summa svārstās no 100 – 200 latiem, taču ir kompānijas, kuras šo limitu nosaka katram klientam individuāli, pirms tam iepazīstoties ar klienta maksātspēju. Aizņemšanas limits parasti tiek palielināts tad, kad pirmais aizdevums ir veiksmīgi atmaksāts un aizņēmējs ir kļuvis par lojālu klientu.

Lai arī ātrie kredīti konkurē ar vilinošiem piedāvājumiem un šķiet gaužām nekaitīgi, pirms aizdevuma ņemšanas, lūdzam katru pašu individuāli izvērtēt to, vai aizdevums tik tiešām ir nepieciešams un vai to nebūs problēmas atmaksāt laikā, lai izvairītos no augstiem soda procentiem un iekļūšanu kredītdevēju melnajā sarakstā, kas ne vien liegs iespēju saņemt aizdevumus tuvākā nākotnē, bet arī var tikt liegta iespēja izmantot dažādus citus pakalpojumus.

ilgaterminaGadījumi, kuru dēļ nepieciešams izmantot kādu no ātro aizdevumu kompāniju piedāvājumiem ir daudz un dažādi. Ir gadījumi, kad naudas summa ko aizņemties, ir nepieciešama uz ilgāku termiņu nekā 30 dienas. Ātro aizdevumu klāstā ir rodams risinājums arī šādām situācijām – pieejami aizdevumi uz laiku līdz pat dažiem gadiem. Šī veida aizdevumiem ir gan savi plusi, gan mīnusi. Kā lielāko plusu var minēt to, ka ikmēneša maksājuma summa ir ievērojami zemāka, taču lielākais mīnuss ir tas, ka kopējā summa, kas jāatmaksā kopā ar procentiem var būt pat dubultā.

VIVUS.lv ātrais kredīts.

Viens no populārākajiem un lietotājiem draudzīgākajiem ilgtermiņa ātrajiem aizdevumiem, kas iemantojis daudzu uzticību un noteikti var lepoties ar lielu daļu kredītņēmēju auditoriju, ir Vivus.lv piedāvātais ilgtermiņa aizdevums. Tas saviem klientiem piedāvā aizņemties summu līdz 200 Ls pirmajā reizē un termiņu var izvēlēties līdz pat diviem gadiem. Aizdevumu apmaksā maksājot pa daļām ikmēneša maksājumu, turklāt ir iespēja šī aizdevuma atmaksas termiņu pagarināt. Kā jau visus aizdevumus, arī šo ir iespēja atmaksāt pirms termiņa. Šis aizdevums ir populārs tādēļ, ka klientam nav nepieciešama stabila darba vieta ar ikmēneša ienākumiem. Vietne – www.vivus.lv

Ferratums Plusloan ātrais kredīts.

Ferratum ir viena no tām kompānijām, kas piedāvā īstermiņa aizdevumu uz laiku līdz 45 dienām, taču lojāliem klientiem ir iespēja aizņemties lielāku naudas summu uz termiņu līdz vienam gadam. Lai izmantotu Plusloan pakalpojumus, ir jābūt atmaksātam iepriekš ņemtam Ferratum aizdevumam, turklāt klientam nedrīkst būt citi kavēti kredītu maksājumi. Plusloan ātrais kredīts piedāvā draudzīgāku procentu likmi, kas jāatzīst Ferratum.lv ir viena no augstākajām visu aizdevēju vidū. Vietne – www.ferratum.lv